| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101312 |
| Lungime Totală | 9.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 9.2 cm |
| Diametru | 3.25 cm |
| Culoare | Gri |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug Eclipse Wristband Remote Rotator Probe Gri
Eclipse Rotator Probe este un plug anal sexual din silicon creat pentru a vă facilita plăcerea anală palpitantă.
Eclipse Rotator Probe este un anal plug sexual din silicon creat pentru a vă facilita desfătarea anală palpitantă. Telecomanda elegantă pentru brățară controlează 12 programe puternice de vibrație, cu acțiuni de rotație sincronizate intense, acțiuni de împingere și două motoare puternice. Controlerul elegant, dar discret, vă îngăduie să controlați cu ușurință forța vibrațiilor, prin simpla atingere a unui buton.
Alege vitalitatea plăcerii tale și călărește valurile stimulării interne orgasmice cu rotație sincronizată, oscilații și acțiuni de împingere. Axul îndoit senzual, baza conturată și controlul cu împingere ușoară vă permit să vă scufundați profund în surescitarea privat de efort. Două motoare puternice din arbore și bază furnizează o stârnire zgomotoasă, în timp ce corpul conturat se flexează și se mișcă cu tine.
Bucurați-vă de inserție confortabilă, de stimulare fără efort și de îndepărtare facilă cu forma ergonomică blândă, designul maleabil și baza curbată. Butonul controlează intensitatea, iar plug-ul vă oferă stimularea dorită, dispoziția integrată a cipului de memorie vă amintește întocmai cum vă place, pornind de la ultima funcție utilizată.
Se încarcă complet în 90 minute
Până la 50 minute de funcționare cu o încărcare
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
Sigur pentru corp
4 nivele de viteză
12 tipuri de vibrații
Bateriile sunt incluse
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Control La Distanță
Încărcare Prin USB
