| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101160 |
| Lungime Totală | 12.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 12.5 cm |
| Diametru | 2-3.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Strap-On Seven Creations Vibration Negru
Strap-On Seven Creations Vibration închis la culoare este o jucărie senzuală fabricată excepțional pentru femeile ce își vor o stimulare suplimentară.
Asocierea perfectă dintre un dildo moale și neted, cu ventuză de prindere rezistentă și simplu de atașat pe absolut orice suprafață plană. Stimulator complet impermeabil cu 7 aplicații vibrante puternice, finisaj neted mătăsos.
Hamul de prindere este foarte confortabil, corespunzător cu majoritatea dimensiunilor, dublu căptușit pentru confort maxim, nu stimulează iritații, nu zgârie dermă și este ideal pentru utilizare repetată. Mărimile prietenoase și materialul moale, fac ca acest vibrator să fie alegerea ideală pentru persoanele începătoare.
Jucăria sexuală confecționată special pentru femeile ce își doresc o stârnire suplimentară. Hamul se atașează extrem de fără greutate în jurul taliei, este reglabil și rezistent. Telecomandă fără fir te va ajuta să controlezi cu ușurință acest strap-on.
Are acumulator cu Lithium Ion
Funcționează cu baterii CR2032
Sigur pentru corp
7 tipuri de vibrații
Bateriile sunt incluse
Rezistent La Apă
Are Telecomandă
