| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101149 |
| Lungime Totală | 9.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 7 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug Petite Crystal Probe Mov
Anal Plug-ul vibrant Petite Crystal Probe este un dop anal de silicon orbitor, flexibil, creat pentru a vă face să vă bucurați de o plăcere anală palpitantă.
Anal Plug-ul vibrant Petite Crystal Probe este un dop anal de silicon orbitor, flexibil, conceput pentru a vă face să vă desfătați de o încântare anorectală palpitantă. Designul flexibil, adaptat corpului și motoarele puternice vibe consimt acestui plug să se muleze cu mișcările dumneavoastră, oferind în același timp vibrații intense. Răsfățați-vă cu plăcere personalizată în timp ce plug-ul elegant pulsează cu 10 vibrații, pulsații pasionale și escaladare erotică.
Controlați această varietate de opțiuni orgasmice cu butonul de piatră prețioasă ușor de atins. Pentru a asigura tot ce poate oferi lumea emoționantă a jocului anal, am creat un dop anal conic fără greutate pentru confort și stimulare. Forma flexibilă și baza cu flanșă îngăduie inserarea și îndepărtarea ușoară, în timp ce motorul intens te face să tremuri de plăcere. Reîncărcați plăcerea și reveniți la momentul de redare în numai 2 ore cu cablul USB furnizat.
Video Anal Plug Petite Crystal Probe Mov
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
Sigur pentru corp
10 tipuri de vibrații
Bateriile sunt incluse
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
