| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101130 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 14.7 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Argintiu |
| Material | ABS |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Multispeed Mega-Top Argintiu
Jucărie versatilă, ce poate fi întrebuințată atât anal cât și genital datorită vârfului neted și alunecos.
Jucărie versatilă, ce poate fi uzitată atât anal cât și sexual datorită vârfului neted și alunecos. Acest stimulator de la Seven Creations poate fi întrebuințat cu succes și ca un masator, deoarece are designul fără cusur pentru a masa și stimula toate zonele erogene. Este însușit cu mai multe aplicații de vibrații, astfel dvs persistă doar să vă alegeți modul favorit de vibrații. Controlul vibrațiilor se face prin răsucirea rotiței de la bază.
- Masajerul are un ax întunecat și un vârf cromat strălucitor, punând la dispoziție un înfățișare elegant.
- Este descris ca fiind adevăratul gentleman printre vibratoare, oferind o experiență rafinată.
- Promite să aducă utilizatorul la un climax pasional cu farmec sigur.
Funcționează cu baterii tip C
