| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101110 |
| Lungime Totală | 14 cm |
| Lungime Inserabilă | 6.6 cm |
| Diametru | 3.3 cm |
| Culoare | Roșu |
| Material | PVC |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Bile Vaginale Marbilized Roșu
26 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 35 RON
Disponibil: Nu
Bile genitale supersoft cu greutăți interne pentru mișcare și distracție continuă.
Bile genitale supersoft cu greutăți interne pentru deplasare și distracție continuă. Sunt cea mai eficientă metodă pentru dezvoltarea, tonifierea și îmbunătățirea elasticității mușchilor genitali, astfel vei avea un control mai bun asupra orgasmului, îl vei atinge mai rapid și va fi uimitor.
- Rezistent la apă.
- Elegantă textură cu aspect de marmură.
- Sfoară de tragere puternică și durabilă, concepută din tub străveziu moale, cu un mâner practic în formă de buclă de trei inci, care facilitează utilizarea și curățarea.
Rezistent La Apă
