| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101109 |
| Lungime Totală | 17 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 3.8 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Enduro Blaster 17cm
41 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Penis artificial cu design realistic, formă anatomică de penis, flexibil dar ferm pentru a-ți oferi o senzație cât mai reală!
Dong cu design realistic, formă anatomică de falus dintr-un material moale, elastic dar ferm pentru a-ți dărui o senzație cât mai reală! Dimensiunea sa impresionantă și designul practic te vor satisface pe deplin. Prevăzut cu ventuză cu tărie mare de sucțiune, puteți atașa dildo-ul pe orice arie plană, astfel veți avea membrele libere pentru alte activități. Are mărimi generoase, iar formă sa este prudent concepută pentru a imita cât mai bine un penis real. Cap bine definit, venele nu sunt foarte proeminente, dar suficient de nuanțate.
- Fabricat din materiale fără ftalați.
