| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101105 |
| Lungime Totală | 14 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 2 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE, T-Skin |
| Brand | Chisa Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Manșon Real Feel With Ball Strap
Cilindru pentru penis foarte moale și flexibil, cu design realist și vene proeminente.
Manșonul este fabricat dintr-un material cumplit de moale și flexibil, însușit cu inel la bază pentru o fixaj fermă, ce asigură penisului dumneavoastră o grosime mai mare cu 33%. Cu stil realistic, vene proeminente și apropiat cu dermă umană, acest manșon este excluzând cap pentru a oferi trăiri reale purtătorului. Venele proeminente din interiorul manșonului, stârnește membrul purtătorului, oferindu-i plăcere intensă. Inelul de la bază se atașează în jurul testiculelor, astfel, manșonul rămâne ferm pe toată perioada acțiunii. Materialul este non toxic și hipoalergenic.
- Extensorul pentru falus predă câțiva centimetri în plus, ameliorând experiența sexuală.
- Este rezistent la apă, permițând întrebuințarea în medii umede lipsit de probleme.
- Variantă și dimensiunile sale încuviințează o potrivire perfectă și confortabilă pentru utilizator.
- Venele bine definite incită pereții vaginali în timpul pătrunderii, punând la dispoziție stimulare suplimentară partenerei.
- Inelul pentru testicule ajută la întârzierea ejaculării, permițându-ți să reziști mai mult timp.
Rezistent La Apă
