| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101010 |
| Lungime Totală | 17 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 3.8 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Dildo The Tru Feel Albastru
132 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 245 RON
Disponibil: In Stoc
Perfect pentru utilizarea în cuplu sau în jocul solo, acest dildo este, de asemenea, potrivit cu ham sau inel.
Realizează în mod activ senzația gingașă a pielii reale. Fabricat din silicon pur, igienic, de calitate superioară, într-o aspect care imita pielea reală, chiar până la încălzirea la temperatura corporală. Împlinirea intimă perfectă, sigur va ajunge obsesia ta preferată. Tru Feel are o textură euforică și o formă ademenitoare făcută pentru plăcerea dvs. erotică personală. Tru Feel este o mulțumire senzuală pură.
