| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101004 |
| Lungime Totală | 16.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 13.5 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | TPR |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Powder Puff Massager Albastru
60 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 89 RON
Disponibil: Nu
Vibratorul Powder Puff de la PipeDream vă va oferi o satisfacție uluitoare.
Vibratorul Powder Puff este perfect pentru cei care doresc să simtă pentru prima dată, senzații de neuitat, stimulând zonele erogene ale corpului, zone care oferă satisfacție incredibilă atunci când sunt stimulate. Vibratorul este fabricat dintr-un material neted, arborele cu nervuri oferă o stimulare incredibilă, în timp ce cadranul cu mai multe viteze de la bază va duce de la un flutter la un puls într-o clipă. Pur și simplu țineți apăsat butonul pentru a opri. Designul compact și impermeabil poate fi savurat în duș sau spa!
Rezistent La Apă
