| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101001 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 20.5 cm |
| Diametru | 5.7 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC, ABS |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator King Penis 23cm
Stimulator King Penis, concretizat manual, atenție deosebită la detalii, cumplit de realist.
Vibrator King Sex cel mai concret stimulator din lume! Fiecare venă, fiecare ax și fiecare cap sunt lucrate manual cu o atenție deosebită la detalii pentru a vă dărui cea mai realistă trăire imaginată. Arborele îți permite să îndoi vibratorul, pentru a se conforma conturului corpului dvs. Vibratorul vine acompaniat de un motor dominant pentru a putea satisface și cele mai adânci pofte. Bazele super-puternice ale ventuzei se lipesc de aproape orice regiune plană și îl fac compatibil cu toate hamurile King Penis Vibes. Puteți chiar să luați acest vibrator impermeabil în duș, cadă cu hidromasaj sau spa și să transformați momentul de baie în timpul de joacă!
Funcționează cu baterii AAA
Sigur pentru corp
Flexibil
Rezistent La Apă
Are Ventuză
