| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100990 |
| Lungime Totală | 42 cm |
| Lungime Inserabilă | 7 cm |
| Diametru | 3.8 cm |
| Culoare | Roșu |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Stimulator Clitoris French Kiss Casanova Roșu
207 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 308 RON
Disponibil: In Stoc
Energizator pentru clitoris French Kiss Casanova, făcut pentru a vă oferi o joacă cu adevărat pasională.
Stimulatorul cu limbă în siluetă de scoică a fost conceput pentru a se mula perfect pe cele mai sexuale puncte de plăcere. Stimulatorul are două motoare cu 12 funcții de vibrație. Este făcut dintr-un silicon moale, iar corpul suplu, bine conturat vă permit să oferiți desfătare pură din aproape orice unghi. Din pricina mărimii sale compacte și butonului de blocare, dispozitivul devine soțul grozav de călătorie, oferindu-vă libertatea de a explora cele mai înalte culmi ale relaxării!
- Stimulatorul conține un glonț vibrator puternic pentru o trăire intensă.
Video Stimulator Clitoris French Kiss Casanova Roșu
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
Sigur pentru corp
12 tipuri de vibrații
Bateriile sunt incluse
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Două Motoare
