| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100962 |
| Lungime Totală | 14 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 4.4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Manșon Penis FX Real Feel Enhancer
Manșon pentru îngroșarea și susținerea erecției de la PipeDream.
Acest manșon pentru penis este fabricat dintr-un material moale, elastic, asemănător pielii. Manșonul are un inel testicular integrat, pentru susținerea erecției. Inelul manșonului asigură că manșonul rămâne bine fixat și nu alunecă. Diametrul exterior magnific face circumferința penisului cu 33% mai groasă. Manșonul este deschis la vârf, astfel încât glandul sensibil să fie descoperit. De asemenea, poate fi tăiat pentru a se potrivi.
- Manșonul este suficient de strâns pentru a ajuta la prelungirea actului sexual și dispune de o curea pentru testicule care prelungește ejacularea pentru orgasme puternice.
- Manșonul super-moale Fanta Flesh(R) te face cu 33% mai gros, oferindu-ți circumferința și încrederea necesare pentru a-ți satisface partenerul.
Contribuie La Întărirea Erecției
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
