| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100959 |
| Lungime Totală | 12 cm |
| Lungime Inserabilă | 10 cm |
| Diametru | 3.25 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Jopen |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Amour Mini G Roz
146 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 272 RON
Disponibil: Nu
Ambalat ideal pentru un cadou remarcabil, produsul Amour Mini G ofera o senzație de lux și de plăcere pură.
Conceput pentru a-ți oferi tot ceea ce îți dorești, acesta are 7 funcții de vibrație și 5 viteze independente pentru fiecare funcție, fiind perfect pentru persoanele începătoare, care doresc să experimenteze senzații noi. Este alegerea ideală pentru un cadou îndrăzneț, având un design premium, superb și foarte feminin. Un vibrator de dimensiuni prietenoase, cu un design special pentru stimularea intensă a punctului-G. Nu vă lăsați dezamăgiți de dimensiunile vibratorului, motorul puternic vă va aduce satisfacția deplină și plăcută.
Video Vibrator Amour Mini G Roz
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
Sigur pentru corp
5 nivele de viteză
7 tipuri de vibrații
12 tipuri de vibrații
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
