| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100867 |
| Lungime Totală | 17.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Chisa Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Cute Keep Love
59 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Penis artificial cu ventuză Cute Keep Love este o jucărie pentru adulți de dimensiuni medii ce poate fi întrebuințată atât de începători cât și de cei avansați.
Dildo cu pompă Cute Keep Love este o jucărie pentru adulți de mărimi medii ce poate fi folosită atât de începători cât și de cei avansați. Realizat dintr-un material flexibil și non toxic, Penis virtual Cute Keep Love, se simte și arată ca un mădular în sculare real.
Are o formă autentică, cu cap penian bine definit și vene proeminente, iar la bază este prevăzut cu o sucțiune cu aspirație puternică, ce se poate lipi pe indiferent ce arie plană. în raport cu ventuzei, această jucărie sexuală, poate fi un accesoriu perfect pentru strapon, potrivindu-se la absolut orice ham.
