| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100802 |
| Lungime Totală | 25.4 cm |
| Lungime Inserabilă | 22.9 cm |
| Diametru | 5.3 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Pipedream Uncut
Nu toți cocoșii netăiați sunt egali. Acest King Falus îți îndeplinește ficțiunile cu un prepuț mobil realist care alunecă înapoi, la fel ca un cocoș real netăiat.
Nu toți cocoșii netăiați sunt egali. Acest King Sex îți îndeplinește închipuirile cu un prepuț mobil realist care alunecă înapoi, la fel ca un cocoș real netăiat. Arborele elastic și prepuțul sunt fabricate manual pentru a dărui emoții incredibil de stimulante.
Baza intensă a ventuzei se lipește de aproape absolut orice suprafață plană și face ca fiecare ham să fie compatibil. Folosind formula proprie SlideSkin cu densitate dublă, am făcut întâiul dildo minus latex, produs american, cu prepuț retractabil.
La fel ca toate King Penis, noua succesiune Uncut cuprinde analogică atenție artizanală la detalii care face din aceste dildo-uri cele mai realiste jucării erotice. King Penis este fabricat cu mândrie în SUA, astfel încât să vă puteți bucura de fiecare capodoperă cu încredere.
Formă Anatomică
Sigur pentru corp
Are Ventuză
