| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100774 |
| Lungime Totală | 28.5-30.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Portabil Sex Machine Negru
Numele spune totul! Acest stimulator cu funcție de împingere și o ventuză care se prinde de orice fel de suprafață netedă este gata să pune la dispoziție ocazii satisfăcătoare în orice moment și oriunde.
Numele spune totul! Acest stimulator cu funcție de împingere și o ventuză care se prinde de orice fel de suprafață netedă este gata să prezintă ocazii satisfăcătoare oricând și oriunde. Cele 3 viteze de împingere și 7 maniere de vibrație pot fi comandate individual. Fiindcă este echipamentul desăvârșit de călătorie, este însușit și cu un blocaj pentru butoane. Această mașină portabilă este un tovarăș discret în fiecare călătorie. Vibratorul vine acompaniat de un cablu de încărcare USB.
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Are Ventuză
Are funcție de împingere
