| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100773 |
| Lungime Totală | 23.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 18 cm |
| Diametru | 2.4-3.6 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Rebel |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Rebel P-Spot Negru
127 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 183 RON
Disponibil: In Stoc
Pentru o plăcere intensă! Acest vibrator negru cu un vârf fantezist și îndoit oferă o stimulare uimitoare în canalul de plăcere anal.
Pentru o satisfacție intensă! Acest vibrator închis la culoare cu un vârf fantezist și arcuit oferă o stârnire încântătoare în canalul de plăcere anal. Cele 7 moduri de vibrație diferite pot fi controlate cu ușurință prin simplă apăsare a unui buton, în timp ce arborele ondulat și punctele oferă o stimulare suplimentară și puternică chiar în punctul P!
Design Exclusiv
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Stimulează Zona Perineului
Are Ambalaj Eco-Friendly
Flexibil
Rezistent La Apă
