| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100758 |
| Lungime Totală | 33 cm |
| Lungime Inserabilă | 33 cm |
| Diametru | 5.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | PVC |
| Brand | NMC |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Big Bonanza Negru
128 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Dildo gigant cu mărimi generoase marketat ca și Anal Plug de către experții jucăriilor anale extreme de la Dark Stallions.
Dildo gigant cu dimensiuni generoase marketat ca și Anal Plug de către experții jucăriilor anale extreme de la Dark Stallions. Este un dildo cu înfățișare realistic, cu capul bine evidențiat și vene pe întreaga suprafață pentru a crea emoții de plăcere tare cu fiecare centimetru introdus. Este făcut prin tehnica modernă din material de foarte bună calitate, nu conține ftalați, este extraordinar de agreabil la atingere și flexibil.
- Dildo-ul este durabil la apă, facilitând întreținerea sa.
Rezistent La Apă
