| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100665 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 15.2 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon |
| Brand | Evolved |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Evolved Big Shot
Vibratorul Big Shot de la Evolved este confecționat din silicon de calitate superioară și are un stil ultra realistic.
Vibratorul Big Shot de la Evolved este lucrat din silicon de calitate superioară și are un design ultra realistic. Asta are culoare naturală și este însușit cu vene mega pronunțate care cresc gradul de realism al vibratorului și simultan stimulează pereții genitali în momentul folosirii. Glandul bombat și bine definit seamănă perfect cu un penis adevărat.
Acest stimulator are 10 viteze de vibrație destul de simplu de controlat, prin doar 2 butoane. Ceea ce îl face cu adevărat deosebit, este faptul că este prevăzut cu funcție de ejaculare. Așadar, pentru persoanele pasionate de astfel de activități sau de orice alte jocuri legate de spermă, masajerul big shot ți le poate îndeplini. Se poate folosi spermă artificială și se spală ușor, cu un toycleaner și cu apă.
Vibratorul Big Shot de la Evolved este totodată prevăzut cu testicule pentru a dărui o trăire cât mai realistă. Poate fi folosit chiar și lipsit de mâini deoarece îl poți lipi de indiferent ce arie plană râvnești cu susținerea ventuzei cu vigoare mare de sucțiune.
Video Vibrator Evolved Big Shot
Are Ventuză
