| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100564 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 12.5 cm |
| Diametru | 4.4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Purrfect Silicon Classic Natural 18cm
76 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 115 RON
Disponibil: In Stoc
Vibrator din silicon de foarte bună calitate, foarte fin și rezistent. Forma este una realistă, cu vene pronunțate și bine evidențiate pentru o stimulare genitală extremă.
Vibrator din silicon de foarte bună calitate, foarte fin și rezistent. Formă este una realistică, cu vene pronunțate și bine evidențiate pentru o stimulare genitală extremă, prezentând și protuberanțe pentru stimulare clitoridiană. Vârful este ușor curbat ceea ce va pune mai multă presiune și stimulare pe peretele abdominal și în zona Punctului G. Vibrațiile savuroase au 7 viteze, acestea fiind ușor de ales, după propriile preferințe, datorită controler-ului rotativ de la bază.
Ideal atât pentru distracție de unul singur, cât și pentru jocuri perverse, în cuplu.
