| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100541 |
| Lungime Totală | 35 cm |
| Lungime Inserabilă | 30.5 cm |
| Diametru | 0.9-2.7 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Chisa Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Bile Anale Playful Beads Negru
Playful Beads de la Chisa Novelties este un șnur de 10 bile anale confecționate din silicon. Astea sunt în ordine crescătoare.
Playful Beads de la Chisa Novelties este un șnur de 10 bile anale confecționate din silicon. Astea sunt în ordine crescătoare, cele mai mici bile fiind în vârf iar cele mai mari fiind în capătul celălalt. La bază, acolo unde se află biluțele mari, jucăria este prevăzută cu un inel de care poți să ții să manevrezi mai ușor jucăria.
Jucăria este ideală atât pentru începători cât și pentru experimentați. Fiecare bilă introdusă în anus reprezintă o nouă plăcere. Bilele sunt în mărime crescătoare, în consecință fiecare bile va avea o lungime mai mare decât cea anterioară. Astfel, această jucărie îți propune probabilitatea să ai parte de un antrenament anal de calitate. Dacă ești la început, este prescris să folosești un agent de ungere pe bază de apă pentru a le face mai facil de utilizat.
