| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100530 |
| Lungime Totală | 23.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 7.2 cm |
| Diametru | 1-2.2 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Svakom |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Svakom Marin Plum Roz
O experiență intensivă pentru toți utilizatorii! Vibrator dublu cu 3 motoare foarte puternice.
O trăire intensivă pentru toți utilizatorii! Stimulator dublu cu 3 motoare foarte puternice. Masajerul Marin Plum are 3 arbori flexibili și controlabili individual care impresionează cu 5 maniere de vibrație în 5 intensități și deschid posibilitatea pentru o mulțime de moduri de exploatare a vibratorului. Este acoperit cu silicon din material ecologic și extrem de moale la atingere. Pulsatorul este rezistent la apă. Include un cablu de încărcare USB și o pungă de depozitare.
Marin Svakom este un vibrator cu 3 motoare, distinct produs pentru cei care vor satisfacție și plăcere. Acest vibrator este special zămislit 5 aplicații de vibrație comandate prin 3 motoare independente ce pot fi folosite individual.
Această jucărie este acoperită în silicon eco-friendly, un material foarte jelly și catifelat la atingere. Este viguros la apă, astfel că îl poți folosi în duș pentru o practică cu totul deosebită. Cuprinzând în vedere că se încarcă prin USB, nu trebuie să ai grjia bateriilor. Chiar cum îl vei folosi, vei avea parte de o experiență supra intensă, privat de limite.
Această jucărie este ușor de folosit și este conformă tuturor care sunt în căutarea doresc calitate și confort.
Video Vibrator Svakom Marin Plum Roz
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
