| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100003 |
| Lungime Totală | 9 cm |
| Lungime Inserabilă | 7 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Anal Wireless Rocking Probe Negru
Vibratorul Anal Silicon Wireless Rocking Probe, este realizat cu un vârf de balansare stimulant, motoare duale și 12 programe tari de vibrații sunt făcute să emoționeze chiar și cel mai experimentat utilizator.
Vibratorul Anal Silicon Wireless Rocking Probe, este conceput cu un vârf de balansare stimulant, motoare duale și 12 funcții puternice de oscilații sunt făcute să emoționeze chiar și cel mai experimentat utilizator.
Bucurați-vă de jocul de încântare personalizat cu 12 programe de vibrații, pulsații și escaladare. Un singur buton tactil ușor vă permite să controlați fără efort o varietate de vibrații orgasmice. Vârful îndoit stimulant oferă mișcări de balansare precise cândva și înapoi care redefinesc plăcerea. Alegeți vigoarea vibrațiilor, activați mișcarea de balansare și scufundați-vă profund în stimularea internă care aprinde orgasmul.
Acest vibrator anal cu intensitate mare, cu mișcare completă, are două motoare de reverberații pentru explorarea orgasmică. Acest vibrator reîncărcabil USB rulează până la 75 de minute la viteze mici și se reîncarcă perfect în 80 de minute.
Video Vibrator Anal Wireless Rocking Probe Negru
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
Sigur pentru corp
12 tipuri de vibrații
Bateriile sunt incluse
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Două Motoare
