| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99608 |
| Lungime Totală | 25.3 cm |
| Lungime Inserabilă | 11.6 cm |
| Diametru | 2-2.4 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Jelly |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Double Vibrator Seven Creations Mov
Xcel este un vibrator special pentru dublă ta plăcere. Este realizat dintr-un jelly moale, fiind foarte flexibil. Vitalitatea vibrațiilor poare fi cu ușurință reglată cu susținerea controlerului de la bază. Este excelent pentru stârnire dublă și pentru a obține orgasme intense.
Xcel este un stimulator unic pentru dublă ta plăcere. Este concretizat dintr-un jelly moale, fiind teribil de flexibil. Intensitatea vibrațiilor poare fi cu ușurință reglată cu susținerea controlerului de la bază. Este perfect pentru stârnire dublă și pentru a obține climaxuri intense. Cele două capete au dimensiuni și eșantioane diferite. Debutantul este în formă de penis, cu vene proeminente, iar cel de-al doilea este format din suprapunerea a 6 feluri sferice. Cu siguranță veți ajunge să îndrăgiți acest vibrator datorită satisfacției maxime pe care o oferă.
- Masajerul are o bază vibrantă intensă cu mai multe viteze.
- Controlul se face printr-un buton circular facil de utilizat.
Funcționează cu baterii AA
