| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99603 |
| Lungime Totală | 10.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 9.5 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug Smooth S
Anal Plug Smooth S Natural Doc Johnson este fabricat dintr-un material delicat cu pielea, moale în interior, dar suficient de ferm la exterior pentru a îngăduie o folosire umplută de plăcere.
Are un stil aparte ales pentru a permite o inserare ușoară și confortabilă. Lungimea și diametrul acestei jucării erotice sunt de mărime medie. La bază este lat pentru a putea fi mânuit cu ușurință.
Anal Plug Smooth S Normal Doc Johnson este confecționat dintr-un material subțire cu pielea, moale în interior, dar destul de ferm la exterior pentru a îngăduie o utilizare umplută de plăcere. Materialul este antibacterian și nu conține cauciuc sau ftalați, substanță care provoacă infertilitate. Anal Plug Classic Doc Johnson este un fabricat recomandat atât începătorilor cât și celor deja inițiați în plăcerile sexului anal.
