| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99576 |
| Lungime Totală | 24 cm |
| Lungime Inserabilă | 22.9 cm |
| Diametru | 5.3 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Realistic Pipedream Penis 24cm
Penis virtual realistic King Penis Flesh este un dildo cu cupă ce impresionează prin mărime, formă și colorație extrem de naturală. Glandul aproape real și venele bine evidențiat va stimula fiecare centimetru al vaginului. Este mătăsos și flexibil, la atingere oferind impresia de piele și lăsând impresia unui penis real.
Dildo realistic King Penis este un dildou cu ventuză ce impresionează prin mărime, formă și culoarea teribil de naturală. Glandul aproximativ real și venele bine evidențiat va stimula fiecare centimetru al vaginului. Este moale și flexibil, la mângâiere dând impresia de tegument și lăsând impresia unui mădular real.
Este lucrat din materiale de calitate, nu este format din ftalați, cauciuc sau alți compuși cu potențial alergenic sau toxic. Cu susținerea ventuzei se poate agață pe diverse suprafețe sau atașa unui ham de strap-on, devenind astfel ingredientul de seamă al unor partide de sex sălbatice și fierbinți.
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
Are Ventuză
