| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB98424 |
| Lungime Totală | 10 cm |
| Lungime Inserabilă | 8 cm |
| Diametru | 1.1-3.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Black Velvets |
| Livrare | Gratuita |
Inel Combo Velvets Ring And Plug Negru
Black Velvets este o jucărie creată dintr-un inel pentru membru și un plug anal, confecționată din silicon. Aceasta are o lungime integrală de 10 cm și un diametru de 4 cm, flexibil. Este ideală pentru persoanele care vor să aibă de desfătări anale, în timp ce inelul predă o sculare pe cinste.
Black Velvets este o jucărie creată dintr-un inel pentru penis și un anal plug, fabricată din silicon. Aceasta are o lungime integrală de 10 cm și un calibru de 4 cm, flexibil. Este ideală pentru persoanele care doresc să aibă de plăceri anale, în timp ce inelul acordă o sculare pe cinste.
Încercați Negru Velvets de la You2Toys și bucurați-vă împreună cu persoana iubită de o experiență desăvârșită, umplută de orgasme. Probați laolaltă sexul fără limite, apropierea absolută. Învățați ce reprezintă să faceți dragoste cu adevărat, cu ajutorul inelului pentru falus cu anal plug Black Velvets.
Fiind confecționată din silicon și nu conține ftalați, fiind în concordanță cu reglementările UE. Este excelentă pentru pasionații de jocuri în cuplu.
Mod de utilizare a jucăriei Black Velvets de la You2Toys
Inelul vine pe membru iar plug-ul vine în anus. Astfel, ambele zone vor fi stimulare.
Black Velvets utilizare
Inelul se pune în spatele testiculelor, pentru o experiență cu totul deosebită. Anal plug-ul are o formă bombată, stimulând cu exactitate punctul P.
Flexibil
