| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96497 |
| Lungime Totală | 22 cm |
| Lungime Inserabilă | 13.3 cm |
| Diametru | 3.6 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Lelo |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Lelo Elise 2 Mov
Stimulator confecționat din silicon de cea mai înaltă calitate, cu o formă simplu curbată pentru o stimulare tare a punctului G și însușit cu două motoare pentru a asigura o distribuție egală a vibrațiilor pe întreaga suprafață.
Stimulator confecționat din silicon de cea mai înaltă calitate, cu o aspect fără greutate curbată pentru o stimulare intensă a punctului G și prevăzut cu două motoare pentru a asigura o distribuție egală a vibrațiilor pe întreaga suprafață.
O perioadă completă de încărcare de 2 ore va asigura o durată de funcționare de până la 4 ore. Este fabricat din material waterproof așa că poate fi întrebuințat și în apă. Cuprinde 5 tipuri de oscilații și sistem de comandă intuitiv și simplu prin intermediul butoanelor de la bază.
Bucură-te de funcțiile sale pătrunzătoare, oferind plăceri profunde și satisfăcătoare. Jucăria Elise 2 Plum EU este o nevoie pentru sertarul tău obraznic!
- Elise 2 oferă o stârnire cu 100% mai puternică decât predecesorul său.
- Conține de opt moduri de delectare pentru trăiri profunde și zguduitoare.
- Este complet cu acumulator prin USB, oferind opțiunea de a încerca în indiferent ce moment și loc.
Vine la colet cu încărcător.
