| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96280 |
| Lungime Totală | 25.4 cm |
| Lungime Inserabilă | 25 cm |
| Diametru | 6 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Penis 26cm Pipedream
King Membru Dildou 10 este mai mare decât un falus real, așadar este prescris persoanelor experimentate sau celor care vor o experiență inedită. Dacă vrei să vezi cum e să faceți sex cu un armăsar adevărat, cu un mădular gigant, trebuie să încerci acest dildo!
King Penis Dildo 10 este mai mare decât un falus real, așadar este prescris persoanelor experimentate sau celor care vor o practică inedită. Dacă vrei să vezi cum e să efectuați sex cu un armăsar adevărat, cu un penis gigant, trebuie să încerci acest dildo!
La bază este prevăzut cu o ventuză cu ajutorul căreia poți lipi dildo-ul de indiferent ce suprafață plană pentru a-l folosi lipsit de mâini în orice timp și oricât dorești. Materialul din PVC face dildo-ul extraordinar de realist vizual și la contact iar venele proeminente extind gradul de realism al dildo-ului. Pe lângă profilul vizual, venele mai au și rolul de a stimula pereții genitali în timpul pătrunderilor precum striațiile.
- King Dildo este aferent cu hamuri pentru strap-on.
- Este făcut fără ftalați și latex, fiind hipoalergenic.
- Fiecare venă, fiecare ax și fiecare cap sunt lucrate manual cu detalii diferite pentru a oferi cea mai realistică experiență imaginată vreodată.
- Datorită dimensiunilor mari ale dildo-ului, este capabil să prezintă plăceri sexuale extreme.
- Designul ultra concret al dildo-ului imită perfect un penis, încrezând o experimentare deosebit de similară.
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
Are Ventuză
