| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB94146 |
| Lungime Totală | 4.5-6.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 5.6 cm |
| Diametru | 1.5 cm |
| Culoare | Multicolor |
| Material | TPE |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Set Inele Penis XL Rings Multicolor
Kitul de manșoane pentru sex XL Rings conține două manșoane din silicon, dar suficient de solide și de rezistente pentru a-ți îngroșa penisul cu 1 cm, pentru a întări și a menține indiferent ce erecție pentru o perioadă întinsă de timp în ce stimulează pereții vaginului nevestei în momentul folosirii.
Kitul de manșoane pentru penis XL Rings include două manșoane din silicon, dar suficient de solide și de rezistente pentru a-ți îngroșa penisul cu 1 cm, pentru a întări și a menține orice sculare pentru o durată întinsă de timp în ce stimulează pereții vaginului partenerei în momentul folosirii.
Ele vă asigură plăcere deosebită, adevărate momente de extaz, și contactul unor plăceri sexuale în serie.
Manșonul alb / translucid are cioturi rotunjite, manșonul albastru are cioturi stimulante, ambele au o lungime de 5,6 cm și un calibru interior de 1,5 cm, și pliuri pe suprafața pentru mărirea stimulării pe care o aplică vaginului.
Sunt compatibile cu indiferent ce tip de prezervativ, garantând că nu alunecă de pe organul în erecție (cu condiția să întrebuințați mai întâi prezervativul și abia apoi manșonul) chiar de cantitatea de agent de ungere pe care o folosiți în timpul actului sexual.
