| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93933 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 20.3 cm |
| Diametru | 4-4.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Realist Cu Ventuză Latin Lover
Indiferent de fantezia dumneavoastră erotică, alegeți Dildou Gigant Realist Cu Cupă Latin Lover, un amant latin, din material pufos ca un jelly la exterior dar ferm în interior, care este conceput pe urmă anatomia starurilor latini.
Construit dintr-un material alunecos și delicat, Dildo Realistic Latin Lover Cu Ventuze este însușit cu o pompă la bază, extrem de puternică, aderentă la suprafețele netede și rigide, permițându-vă să îl folosiți, fără susținerea mâinilor și să dați frâu fanteziilor.
Cu un stil foarte realist, având cap penian și vene în relief pe toată suprafața, Dildoul ieftin Latin Lover vă poate dărui inserții adânci și intense, nu numai sexual dar și anal. Se diferențiază de alte dildouri din sex shop prin preț și prin orgasmele pe care le poate provoca.
Flexibil
Are Ventuză
