| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92168 |
| Lungime Totală | 11.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 8.5 cm |
| Diametru | 2.6 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug Cu BIle Lure Me Black Negru
Lure Me este un anal plug format din 5 bile de mărimi diferite. La început biluțele sunt mici, fiind fără greutate de inserat și extind în dimensiuni, cea mai mare fiind la baza anal plugului. Poți începe să inserezi câte o bilă, iar atunci când simți că nu poți introduce mai multe, să te oprești. Astfel, înseamnă un antrenament exemplar pentru începători.
Lure Me este un dop anal potrivit pentru toți ce ce vor să exploreze satisfacția anală. Materialul de silicon din care este confecționat, oferă o senzație senzuală atunci când este inserat în fund, iar mărgelele graduale dă o stimulare orgasmică. Pentru senzații puternice este indicat să folosești lubrifiant pe bază de apă pe care să-l întrebuințați pe dopul anal. Această jucărie intimă se potrivește desăvârșit în interiorul anusului, iar fiecare mișcare îți va dărui un frecție excepțional.
Lure Me este perfect pentru jocurile fierbinți și poate fi folosit atât de femei cât și de bărbați. În timpul în care faci sex cu partenerul tău îl poți aplica în fund și vei avea parte de o inserare dublă, vei atinge cu siguranță un orgasm de nedescris. Acest dop anal este ideal pentru jocurile sexuale din pat, dar poate fi folosit și în apă.
Dopul este suplu și mic, deci va intra extrem de simplu în fund. Descoperă noi orizonturi și încearcă Lure Me, cu securitate vei avea parte de cele mai intense senzații. Iubitorii de plăceri anale vor fi nespus de încântați de acest produs.
