| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91234 |
| Lungime Totală | 18.4 cm |
| Lungime Inserabilă | 16.5 cm |
| Diametru | 4.4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Realistic Vac-U-Lock 18cm
Seamănă aproximativ ca un penis real! Replica penisului cu colorație pielii, cu venele pronunțate, glandurile înfundate și testiculele mari. Săculeț de depozitare inclus.
Turnat direct după un penis real în erecție. Nu te lăsa păcălit de imitații! Această bijuterie este de departe cel mai realist penis stimulator creat vreodată. Prevăzut cu sucțiune la bază pentru stabilitate se poate lipi de orice suprafață. Doc Johnson Dildo Mădular Realistic Penis 18cm este fabricat în America sub marca Doc Johnson dintr-un material antibacterial nou R5, modern și sigur pentru trupul uman, privat de ftalați și excluzând cauciuc numit Sil-A-Gel
Seamănă aproape ca un penis real! Replica penisului de culoarea pielii, cu venele pronunțate, glandurile înfundate și testiculele mari. Săculeț de depozitare inclus.
Are Ventuză
