| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90890 |
| Lungime Totală | 6.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 6.5 cm |
| Diametru | 2.2-4.1 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | TPE |
| Brand | Bad Kitty |
| Livrare | Gratuita |
Inel De Penis Bad Kitty Love Ring Negru
Inel pentru erecții puternice. Accesoriu bărbați format din 4 inele pentru falus și 2 inele pentru testicule. Material TPE - pufos și flexibil.
Inel pentru erecții puternice. Accesoriu bărbați compus din 4 inele pentru membru și 2 inele pentru testicule.
Acest Inel Bad Kitty Love Ring are un design moale pentru a adăuga un efect minunat asupra activității tale sexuale. Stimulează penisul și testiculele pentru o experiență mai plăcută. Tu și bărbatul dvs. vă vor plăcea senzațiile adăugate în momentul auto satisfacerii sau actului sexual.
Inelul Bad Kitty Love Ring este perfect pentru joacă solo sau joacă partajată. Fâșia ondulată predă stimulare clitoridiană. Aceasta oferă o savoare dublă, nu veți regreta.
Experimentează o emoție sexuală din această lume! Încercați această jucărie impresionantă pentru adulți și răsfățați-vă.
- Inelul este de culoare fumurie.
- Inelele sunt conectate printr-o bandă cu noduri.
- Un inel este destinat scrotului, două inele pentru testicule și trei inele pentru penis.
- Grosimea inelelor este de 0.8 cm.
- Materialul este fără ftalați conform Regulamentului REACH al UE.
- Cureaua zimțată susține forma și poziția celei mai bune părți a lui.
Rezistent La Apă
