| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90856 |
| Lungime Totală | 31 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Magnum Opus Thruster Negru
488 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Pulsatorul MAGNUM OPUS THRUSTER Designer Edition de la Toy Joy este un vibrator de silicon care nu numai că propune vibrații, ci și o deplasare de împingere care se extinde cu 8 cm.
Magnum Opus este un stimulator premium cu extensie de 8 centimetri. Designul elegant, cu acumulator prin USB, oferă un arbore unic cu estetică armonică care, în timpul utilizării, vă va conduce spre extaz. Vibratorul are detalii aurite pentru un aspect luxos, este lezne de exploatat și are butoane intuitive pentru un control maxim în momentul jocului. Cu 4 setări de pulsație, 3 viteze de vibrație și 3 moduri de împingere, această frumusețe este un must-have în orice sortiment și vă uimi cu abilitățile sale senzaționale.
Video Vibrator Magnum Opus Thruster Negru
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
Sigur pentru corp
3 nivele de viteză
4 tipuri de vibrații
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Control La Distanță
Încărcare Prin USB
Două Motoare
7 tipuri de vibrații
