| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90140 |
| Lungime Totală | 16.9 cm |
| Lungime Inserabilă | 12.5 cm |
| Diametru | 2.5-3.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Cyberskin |
| Brand | Baile |
| Livrare | Gratuita |
Strap-on Penis Dildo
Strap On-ul Ultra Cyberskin, este conceput deosebit pentru jocurile în cuplu, dar, dildo-ul fiind detașabil de la ham, poate fi folosit și independent.
Strap On-ul Ultra Cyberskin, este plămădit special pentru jocurile în cuplu, dar, dildo-ul fiind detașabil de la ham, poate fi întrebuințat și independent.
Strap On-ul Ultra Cyberskin, este concretizat dintr-un cyberskin de bună calitate, fin la atingere, identic cu pielea umană, cu un design super realist, cu o formă simplu curbată, aparte pentru a stimula punctul G, iar pentru intensificarea plăcerii, asta este prevăzut cu noduli, pentru surescitarea clitorisului. Hamul este zămislit dintr-un material calitativ, elastic și ajustabil, ce se modelează perfect pe corp, astfel încât, dumneavoastră să puteți executa mișcările, fără nici un disconfort. Desfătările anale sau sexuale pot fi resimțite de cele două sexe, acesta fiind un accesoriu unisex.
- Dildo-ul este însușit cu vene proeminente care supraexcită pereții vaginali.
- Este trainic la apă.
- Dildo-ul are un cap, testicule și un corp curbat și venos, sculptat perfect pentru a arăta ca un falus real.
- Dildo-ul este gol pe interior, punând la dispoziție o experiență unică pentru utilizator sau partener.
- Dildo-ul este fabricat dintr-un material PVC moale, suficient de ferm pentru penetrare dar și flexibil.
