| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB88690 |
| Lungime Totală | 17.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 16 cm |
| Diametru | 3-3.5 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Neo Rabbit Vibe Roz
Cu un design modern, acest Stimulator Iepure Neo este conceput pentru a îndeplini exigențele femeii moderne!
Cu un stil modern, acest Vibrator Iepure Neo este conceput pentru a realizează exigențele nevestei moderne!
Vibrator Bunny Neo face parte din cea mai recentă generație de Vibratoare Rabbit cu stimulant clitoral foarte puternic, chiar agresiv, ce se ajustează împlinit la linia corpului feminin. Butoanele de control cu LED, sunt situate foarte aproape de corp pentru o manevrare ușoară. Penisul Vibratorului Rabbit Neo are o formă diferită, concepută special pentru a atinge și a stimula toate punctele fierbinți. Iepurașul stimulator stimulează cu tărie clitorisul cu urechile sale flexibile. Dotat cu două motoare, se pot activa ambele simultan sau separat.
Rezistent la apă.
Video Vibrator Neo Rabbit Vibe Roz
Funcționează cu baterii AAA
Are vibrații
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
Foarte Silențios
Două Motoare
