| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB87550 |
| Lungime Totală | 15 cm |
| Lungime Inserabilă | 12 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | PVC |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Strap-On Powergirl Roz
Cu ajutorul acestui strap on poți fi sigură că vei avea parte de experiență senzuală inedită pe care ți-o dorești, făcându-te să te simți ca o femeie cu superputeri.
Cu susținerea acestui strap on poți fi sigură că vei avea parte de experiență sexuală inedită pe care ți-o dorești, făcându-te să te simți ca o iubită cu superputeri. Extrem comod de purtat, datorită curelelor ajustabile, cu un sistem de prindere teribil de practic și facil de folosit, acest strap on are atașat un vibrator de colorație roz, formă tare concret și reverberații fără greutate de controlat, cu ajutorul telecomenzii atașate de un fir cu o extindere generoasă. Despicătura acestui strap on îți va permite să primești și să dărui bucurie în același timp, pentru o trăire intimă unică și jocuri senzuale obraznice.
