| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB77742 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 20 cm |
| Diametru | 6 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | PVC, TPE |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Pompă Pentru Mărirea Penisului Chrome Negru
Pompă pentru alungirea penisului și tratarea funcțiilor erectile. Cu piston utilizabil cu o singură mână.
Pompă pentru creșterea penisului și tratarea funcțiilor erectile. Cu piston utilizabil cu o singură mână. Pentru rezultate vizibile, utilizați pompa de 2-3 ori pe zi câte 3-5 minute, minus a forța.
Chrome Line este o pompă aparte creată pentru masculii ce doresc un penis de dimensiuni uriașe. Aceasta este prevăzută cu un mason jelly și elastic și un ansamblu de prindere zdravăn cu susținerea căruia poți crea un sistem de vacuum dominant pentru a mări eficace penisul în dimensiuni.
La început, când vei folosi pompa pentru prima dată, creșterile vor fi temporare, dar în timp poți observa efecte permanente. Este perfectă pentru persoanele ce au probleme cu erecția.
Este o pompă destul de simplu de exploatat și de întreținut. Trebuie doar să o speli cu apă și săpun după utilizare.
Avantaje:
- Mărește penisul
- Îmbunătățește capacitățile sexuale
- Este un dispozitiv facil de folosit și întreținut
Are Efect De Sucțiune
