| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB63076 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | TPE, ABS |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator H2o Viking Waterproof Roz
86 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Un stimulator fabricat din silicon, material ce imită teribil de bine pielea umană, care freacă zona intimă provocând inevitabil orgasmul.
Un Viking roz care freacă zona sexuală provocând inevitabil orgasmul. Conceput special pentru a atinge punctul G dar și pentru a se ridica la pretențiile clitorisului. Are expresie realistă, vene pronunțate pentru sporirea plăcerii, iar spre bază are nișcaiva mici limbuțe, tare moi, ce au rolul de a stimula clitorisul în timpul pătrunderilor adânci. Este flexibil, se poate îndoi la 90 grade, revenind apoi la forma inițială. Vibrații puternice, dar silențioase, facil de controlat, de la bază vibratorului. Este viguros la apă și dotat cu reverberații cu tărie reglabilă.
