| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB62223 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 4.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Strap-on Cu Vibrații Hollow Extender
De ce să viseze la una mai lungă? Când i-o poți oferi chiar tu? Hollow Extender cu Vibrații este un strap-on clasic cu vibrator practic și curele ajustabile. Pulsatorul are glandul bine profilat și proeminente.
De ce să viseze la una mai lungă? Când i-o poți oferi chiar tu? Se trage pur și modest peste penis, iar ea va avea parte de un membru cu 4,5 cm mai lung, mai gros și tare alunecos. Se mulează foarte strâmt, înlesnind astfel o erecție de lungă durată. Materialul din care este făcut, se simte ca pielea naturală, nu-și va mai dori nimic altceva.
Hollow Extender cu Rezonanțe este un strap-on clasic cu stimulator concret și curele ajustabile. Vibratorul are glandul bine profilat și proeminente sub forma de vene pentru o inserție intensă. Alege intensitatea vibrațiilor dorită cu ajutorul telecomenzii atașate. Este foarte ușor de utilizat, atât de bărbați cât și de femei.
Funcționează cu baterii AA
