| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB37790 |
| Lungime Totală | 10-18 cm |
| Lungime Inserabilă | 10-18 cm |
| Diametru | 2.5-3.5 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | PVC, ABS |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Strap-On Dublu Vibrating Duo Mov
Un strap-on dublu inedit făcut dintr-un material flexibil și gingaș la atingere. Acesta este format din două vibratoare unul mai mare și altul mai mic, care sunt unite de o curea detașabilă. Sistemul de zvâcniri multiplu poate fi controlat foarte facil de o telecomandă.
Un strap-on dublu inedit creat dintr-un material maleabil și suav la atingere. Acesta include și două vibratoare unul mai mare și altul mai mic, care sunt unite de o curea detașabilă. Sistemul de vibrații multiplu poate fi monitorizat foarte ușor de o telecomandă.
Strap on dublu cu vibrații din moale de calitate superioară. Cureaua elastică pentru o susținere fermă, un membru exterior pentru stimulare anală sau vaginală, cele două cu reverberații reglabile în tărie prin intermediul telecomenzii cu fir ce vă îngăduie să vă concentrați exclusiv asupra clipelor de fericire oferite sau primite.
Flexibil
Moale
Are Telecomandă
