| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB113758 |
| Lungime Totală | 17 cm |
| Lungime Inserabilă | 7.5 cm |
| Diametru | 3.6 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | ABS |
| Brand | Chisa Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Bile Vaginale Geisha Roz
Tonifiază-ți mușchii genitali alături de aceste Bile Genitale Geisha, mușchii bine antrenați intensifică senzațiile în timpul actului sexual și previn creșterea unor probleme medicale.
Aceste Bile Genitale Geisha de la Chisa Novelties sunt soluția sigură spre un vagin mai tonifiant și o stimulare mai intensă. Odată introduse în vagin vor realizează vibrații intense la fiecare mișcare, determinând mușchii să se contracte.
Pe termen lung acest fapt duce la tonifierea și strâmtarea vaginului. Pe lângă aceasta, vibrațiile articole au și efect energizator intens asupra centrilor plăcerii. Incredibilele Bile Sexuale sunt rezistente la apă, pentru a experimenta jocuri intime chiar și în duș, cadă sau spa!
Set de 2 bile genitale netede, de colorație albă, cu suport din silicon medicinal de excepție superioară și buclă pentru extragere ușoară.
Rezistent La Apă
