| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB112582 |
| Lungime Totală | 24 cm |
| Lungime Inserabilă | 20 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | Sticlă |
| Brand | Rimba |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Rimba Sensual Glass Wanda Transparent
Dildo de sticlă Wanda este un dong de geam curbat, cu un bec mai mare și un bec mai mic la fiecare capăt. Dildo-ul este neted și va stimula fiecare punct în timp ce îl utilizați.
Dildourile sunt confecționate din geam pyrex de înaltă calitate. Materialul este dur, hipoalergenic, ușor de purificat și sigur de întrebuințat pe indiferent ce parte a corpului. Utilizați jucăriile pentru masaje și stimulare intimă atât pentru uz anal cât și genital.
Dildourile din sticlă permit utilizatorului să varieze între diferite temperaturi. Răciți vibratorul în frigider pentru emoții palpitante, asigurându-vă că receptorul are pielea de găină peste tot. Mușchii se vor contracta prin răceală care acordă o senzație intensă. Sau încălziți dildo-ul băgându-l sub apă fierbinte. șuvoiul de sânge în vagin sau anus este stimulat, ceea ce asigură o introducere agreabilă și incitantă.
Vă rugăm să rețineți: Fiți întotdeauna atenți și verificați temperatura înainte de a utiliza dildoul.
Rezistent La Apă
