| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB112174 |
| Lungime Totală | 21.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 19 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE, TPR |
| Brand | Baile |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Baile Rockin 21cm
Rockin Dong este un stimulator cu o formă realistă și cu aplicații de vibrație puternice. Are viteze de vibrație multiple și este făcut din TPE, o rețetă a siliconului care imită foarte bine pielea umană.
Materialul este moale iar masajerul este flexibil, fiind deosebit de comod iar vibrațiile sunt reglabile și facil de controlat printr-o rotiță aflată la baza vibratorului. Astfel, vibratorul Rockin Dong mulțumește atât persoanele experimentate care vor un stimulator de valoare cât și ființele începătoare care doresc în debutantul rând confort.
Vibratorul Rockin Dong poate fi folosit chiar și în duș deoarece este tenace la apă. Așadar, acum puteți face dușul o experiență mult mai plăcută și intensă. Este perfect pentru a fi folosit laolaltă cu partenerul în timpul preludiului sau chiar în momentul sexului pentru un sex diversificat.
- Acest vibrator practic este mare și plin de vene pentru o experiență și mai realistă.
- Motorul cu viteză variabilă este plasat spre vârful axului, păstrând sursa vibrațiilor aproximativ de locul acțiunii.
Rezistent La Apă
