| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB111769 |
| Lungime Totală | 11 cm |
| Lungime Inserabilă | 7.1 cm |
| Diametru | 2.1 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Pretty Love Blithe Mov
44 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 67 RON
Disponibil: Nu
Pretty Love Blithe este un vibrator rabbit din silicon ce are 11 cm extindere și 2.1 cm în diametru. Este făcut din silicon de calitate superioară, e durabil la apă și stimulează intens atât punctul G cât și clitorisul.
Oferă-ți clipe de răsfăț și distracție fără limite! Vibratorul Blithe, acoperit cu silicon medicinal, jelly și mătăsos, reprezintă partenerul grozav pentru nopțile în care doar satisfacția ta contează!
Punctul tău G este intens stimulat din cauza vârfului îndoit care atinge întocmai cum trebuie cea mai sensibilă zonă iar clitorisul primește un masaj perfect din partea stimulatorului clitoridian.
10 programe deosebite de vibrație îți vor trezi toate pasiunile ascunse și te vor conduce către un extaz orgasmic!
