| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB109777 |
| Lungime Totală | 22.3 cm |
| Lungime Inserabilă | 12.3 cm |
| Diametru | 4.3 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | ABS, Silicon |
| Brand | Shots |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Etsu Pulse Wave Mov
ETSU este unul dintre acele puternice si versatile vibratoare de pe piata astazi. Conține de 4 mansoane de stârnire a clitorisului din silicon, distincte, interschimbabile, pentru stimularea avansata a clitorisului.
Datorita celor trei motoare inovatoare F1 de noua generatie cu 10 functii si tehnologiilor sale avansate (Toate cele trei motoare pot fi controlate independent) este cu adevarat top! Varful vibratorului contine un motor NG F1 Pulse-Wave cu 10 functii pentru stimularea punctului G si simultan contine un motor vibrant NG F1 unic cu 10 functii pentru stimulatorul clitoridian. Aceasta inseamna ca aceasta jucarie ofera pana la 100 de setari distinctive si incluzand 4 maneci diverse pentru clitoris, optiunile dvs. sunt nelimitate.
Fabricat din silicon 100% matasos de caracteristică medicala (hipoalergenic), este perfect impermeabil (IPX7) si extrem de silentios la sub 60 db. Acest lucru inseamna il poti folosi peste tot iti doreste inima! Contine o baterie litiu-ion reincarcabila USB, care, atunci cand este complet incarcata cu cablul sau USB, va oferi 40 de minute de timp de joaca pasionat. Doar conectati, incarcati si jucati! Cand va apropiati de punctul culminant, doar o singura atingere a butonului cu functie speciala de climax va asigură imediat toate motoarele la putere maxima si, mai important, va va aduce la un plăcere sexuală maximă zdrobitor.
Rezistent La Apa
Reincarcabil
Incarcare Prin USB
