| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB108916 |
| Lungime Totală | 11.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 11.5 cm |
| Diametru | 11.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | TPR |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Optimum Power Masturball Negru
218 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 351 RON
Disponibil: In Stoc
Masturball-ul poate părea puțin ciudat, dar nu există niciun motiv pentru care un masturbator cu adevărat extrem să nu fie rotund, nu? Lucrurile rotunde sunt ușor de ținut, răsucit și de jucat.
Odată înăuntru, se află două programe foarte agreabile cu care te poți juca în continuare, una de frecție și una de vibrație. Apăsați butonul acoperit cu săgeți pentru a experimenta 3 nivele și intensități deosebite de strângere wow și butonul de ondulat pentru a activa 10 chipuri de vibrație.
Masturball-ul este complet cu acumulator prin USB, pornind folosind un cablu de încărcare adăugat și orice port USB gratuit. Pe urmă 2,5 ore de încărcare, vă puteți aștepta la aproximativ 65 de minute de distracție.
Video Optimum Power Masturball Negru
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
Sigur pentru corp
3 nivele de viteză
10 tipuri de vibrații
Bateriile sunt incluse
Dispune de 2 orificii
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
