| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB108249 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 16.5 cm |
| Diametru | 4.3 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Uncut D 23cm Ultraskyn
Toată lumea și-l dorește! Confecționat manual din material Ultraskin pentru a întâmpina poftele tale de a avea un dildo al cărui aspect să fie nu doar autentic ci și să se simtă cât mai real.
Forma necircumcisă, venele realistice și designul dual density întinde un aspect autentic, cu un exterior moale și satisfăcător atingerii și o structură internă fermă.
Dildoul are un design care imită desăvârșit realitatea. Face parte din gama ULTRASKIN și este gândit pentru a stimula cu iscusință punctul G și vaginul.
Cu o formă naturală și însușit cu o bază aderentă pe orice suprafață, acest dildo este exemplar pentru cei care își vor un dildo replică perfectă.
Acest dildo de cea mai bună calitate ce îți va conferi sentimentului unei atingeri reale. Este o alegere perfectă, cu un extrem raport calitate-preț.
Are Ventuză
