| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB107718 |
| Lungime Totală | 16 cm |
| Lungime Inserabilă | 13.8 cm |
| Diametru | 3.7 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug Buttocks The Bold Beaded Albastru
Simțiți cum tremură trupul de desfătare pe mărime ce introduceți fiecare sferă a acestui Anal Plug Buttocks The Bold Beaded și scufundați-vă în puterea euforiei anale pe măsură ce circumferința sferelor crește.
Anal Plug Buttocks The Bold Beaded este o jucărie anogenitală ce intensifică stârnirea pas cu pas. Simțiți cum tremură trunchiul de plăcere pe măsură ce introduceți fiecare sferă a acestui Anal Plug și scufundați-vă în intensitatea exaltării pe mărime ce circumferința sferelor crește. Creat din material de caracteristică superioară, moale, delicat și igienic, experiența jocului anală va fi facilă și excepțional de plăcută. De dimensiuni perfecte pentru jocul anal, anal plug-ul, are o bază fermă în formă de T, ce vibrează pe zona sensibilă, potrivindu-se perfect.
Anal Plug Buttocks The Bold Beaded dispune de un motor zdravăn cu 7 moduri de pulsații distincte și 3 viteze de vibrație. Fiecare mod oferă zvâcniri zgomotoase profunde, care sunt simplu de controlat din butonul de pe articol sau cu telecomanda inclusă.
Se încarcă complet în 120 minute
Până la 90 minute de funcționare cu o încărcare
Are acumulator cu Lithium Ion
Funcționează cu baterii CR2033
Are vibrații
Sigur pentru corp
3 nivele de viteză
7 tipuri de vibrații
Bateriile sunt incluse
10 tipuri de vibrații
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Are Telecomandă
